Ne aramak istersiniz?

İnsan Kaynakları

Neden Prolink?

Yenilikçiliği ve farklılığı ilke edinen şirketimiz tüm çalışanlarıyla birlikte Prolink çatısı altında büyük bir ailedir. Takım çalışması bizim en büyük gücümüzdür.
Bütün çalışanlarımızı ortak ve temel değerlerimiz olarak görüyoruz. Sizlerle birlikte şirketimizi şimdi ve gelecekte daha güçlü yapabiliriz. Büyük yolculuklar güçlü ve emin adımlarla başlar. Sizlerle bu yolculuğa çıkmaya hazırız.

İK Vizyonumuz ve Politikamız

Doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlamak, çalışanlarımız ile uzun vadeli iş birliğimizi sürdürmek ve başarının ödüllendirildiği, mutlu çalışanlara sahip bir şirket olmaktır.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Prolink başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirket içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişilerin işe yerleştirmesi amacıyla titizlikle yürütülen kapsamlı bir süreçtir.

Bu süreçte karşılaşabileceğiniz uygulamalar
  • - Yetkinlik Bazlı Mülakatlar
  • - Grup mülakatları
  • - Yabancı Dil Test Uygulamaları
  • - Davranış ve Genel Yetenek Testleri
  • - Araç sürüş Test Uygulamaları


Kariyer Gelişimi

Kariyer Gelişimi, uzun dönemli strateji ve hedeflere ulaşabilme yolunda yürütülen devamlı bir süreçtir.

Eğitimler

Çalışanların ihtiyaçlarına göre yurtiçi ve yurtdışında sağlanan farklı eğitim olanakları, kısa/uzun süreli rotasyonlar ve çeşitli projeler ile çalışanlarımızın kariyer gelişimleri desteklenmektedir.
Çünkü biz, Prolink ‘e ancak ve ancak insanların değer kattığına inanıyoruz.

Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerindeki açık pozisyonlarımız için tıklayınız.