Ne aramak istersiniz?

Satış Öncesi Destek

Sertifikalı sistem mühendislerimiz ile birlikte ürün, proje, teknoloji özelinde iş ortaklarımız ve iş ortaklarımızın müşterilerine satış sürecine destek vermek amaçlı düzenlenen toplantılardır.

Müşteri taleplerini karşılamak üzere, çözümlerimizin fark yaratan teknolojik üstünlüklerini ortaya koymak, taahhüt edilen hizmetleri / özellikleri göstermek için, ürün özelinde yapılan teknik çalışmalardır.

Özellikle ihale içeren satış süreçlerinde müşteri tarafından tanımlanan, teknik ve idari şartnamelerin incelenerek, ürün / hizmet konumlandırılması sürecidir. Deneyimli sistem mühendislerimiz tarafından İncelenen şartnameler  teyit edilir veya gerekli olduğu durumlarda değişiklik talep edilerek, takibi yapılır.

Sertifikalı ve tecrübeli sistem mühendislerimiz tarafından, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve en uygun çözümleri sunmak üzere, teklif edilecek ürün / hizmet listesinin rekabet koşulları gözetilerek belirlenmesidir.

Müşterilerden gelecek taleplere istinaden, eğitim dökümantasyonu, proje dokümantasyonu veya ürünlerin teknolojik fonksiyonlarını tanıtma amaçlı hazırlanan içeriklerdir.

Temsil edilen markalarla ilgili, yerel ve global pazar koşullarının incelenerek, olumlu yönde fark yaratacak teknoloji ve hizmet içeren özelliklerinin analizinin yapılması, iş ortaklarına ve iş ortaklarının müşterilerine sunulmasıdır.

İş ortaklarımızın satış süreçlerine katkıda bulunmak ve rekabet avantajı sağlayabilmek adına düzenlenen marka, teknoloji ve satış odaklı eğitimlerdir.