Ne aramak istersiniz?

Hakkımızda

Türkiye Bilişim Pazarı’nın katma değerli distribütörü Prolink, alanında öncü ve vizyoner üreticiler ile işbirliği yaparak müşterilerine en güncel ve ileri teknoloji çözümlerini, en etkin şekilde sunmayı ilke edinmiştir.

Odaklandığı alanlarda, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ölçeklenebilir hizmetler sunan Prolink, uzman teknik kadrosu, güçlü finansal yapısı, hızlı lojistik hizmetleri ve pazarlama faaliyetleri ile çözüm sunduğu iş ortakları ağının hızlı bir şekilde büyümesine ve proje yönetimindeki gücüne katkı sağlamaktadır.

Prolink, sektörü ve müşterilerin ihtiyaçlarını en etkin şekilde analiz eden deneyimli kanal yöneticileri sayesinde iş ortakları ile kurmuş olduğu iyi ilişkilerini, teknik destek, danışmanlık, eğitim alanlarında destekleyerek güçlü bir kanal yapısı oluşturmuştur.

Değerlerimiz

Misyon

Misyon

  • Temsil edilen dünya markaları ile müşteriler arasındaki etkin, vazgeçilmez iş ortağı ve köprü olmak.
  • Müşterilerimizin büyüme ve karlılığını katkı sağlayarak geliştirmek ve etkin bayi kanalını büyütmek.
  • Üreticiler için, değer yaratan, talep edilen, vizyoner, etkin, müşteri verimliliğini sağlamak.
  • Üreticiler için, değerli satış ilişkileri kurmak üzere, etkin satış programları , finansal çözümler, eğitim ve gelişime yönelik programlar ile satış ve kar fırsatları yaratmak.

Türkiye'nin Öncü ve Çözüm Odaklı Bilişim Distribütörü

25 yıldır süregelen güçlü ve güvenilir yapısı ile yeni iş birliklerine ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her zaman öncü olan Prolink, Bilişim sektöründe liderlik konumunu sürdürmektedir.

Vizyon

  • Prolink, gelişen dünya teknolojisini, Türkiye pazarına sunmak üzere en iyi yol olarak kabul edilecektir.
Vizyon