Ne aramak istersiniz?

Thales

Thales Gemalto, veri koruma alanında lider bir global sağlayıcıdır. Dünya çapında 30.000'den fazla Thales müşterisi, Fortune 500 küresel şirketleri ve devlet kurumları, en değerli veri varlıklarını ve fikri mülkiyetlerini korumak için Thales'in Gemalto Kimlik ve Veri Koruma çözümlerine yöneliyor. Thales, sunmuş olduğu yenilikçi ve öncü şifreleme çözümleri ile veri iletişiminin yaşamsal döngüsünde yer alan tüm noktalarda güvenliği sağlamakla birlikte, bu güvenliğin en kolay ve kullanılabilir hale getirilmesi için vizyoner çözümler geliştirmektedir.

"Secure the breach" sloganı ile yola çıkan Thales Gemalto ürün ailesi, sisteminiz atak aldığında kritik verinizi her nerede olursa olsun sunduğu uçtan uca güvenlik çözümleri ile korumayı garanti eder. Çoklu faktör kullanıcı doğrulama konusunda tartışmasız lider olan Thales, hem tek kullanımlık şifre (OTP), hem de sertifika tabanlı doğrulama (PKl) tarafında öncü ve inovatif çözümler sunar. Yeni nesil kullanıcı doğrulama hizmeti STA sayesinde farklı sistemlere erişim, tek bir noktadan yönetilebilir, hatta kullanıcılara da çeşitli haklar tanınarak yönetimsel çeşitli zorlukları aşılabilmektedir. Özellikle finans sektöründe tercih edilen donanımsal güvenlik modülü (HSM) ürün ailesi, elektronik imzalama, uygulama güvenliği ve EFT işlem güvenliği konusunda performans, maliyet ve kullanım kolaylığı açısından ilk tercih olmaktadır. Uygulama ve veritabanı üzerinde güvenlik standartlarının sağlanması amacıyla yeni nesil veri şifreleme çözümleri sunan "Keysecure ve Vormetric" ürün ailesi, geniş uyumluluk seçenekleri ve yüksek performansı ile hassas verilerin korunmasında başrol oynar.

Prolink, 2008 yılında Safenet distribütörü oldu. 2015 yılında Gemalto, Safenet ürün ailesini satın alarak iki firmanın birleşmesi gerçekleşti. Bu birleşme sonrası, Gemalto Safenet ürün ailesi ile Prolink iş birlikteliği büyüyerek devam etti. 2019 yılında Thales Gemalto satın alması ile Gemalto ürün ailesini portföyüne kattı. Thales ile Prolink iş birlikteliği hız kaybetmeden büyümeye devam etmektedir. Deneyimli kanal yöneticileri sayesinde iş ortakları ile kurmuş olduğu iyi ilişkilerini, Network ve Güvenlik sektöründe tecrübeli teknik ekibi ile danışmanlık ve eğitim alanlarında destekleyerek güçlü bir kanal yapısı oluşturmuştur. Müşteri memnuniyetini ve servis kalitesini en üst düzeyde sunmayı prensip edinmiş Türkiye'deki yetkili Thales Gemalto ürün ailesi distribütörüdür.

  

  

Daha fazla bilgi için : thales@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör