Ne aramak istersiniz?

Teamviewer

TeamViewer dijital ağ iletişimi ve işbirliği konusunda alanında lider küresel bir yazılım sağlayıcıdır. Göppingen (Almanya)'de kurulan şirketin 50'den fazla ülkede yaklaşık 700 çalışanı bulunmaktadır. Şirketin amiral gemisi ürünü olan TeamViewer, uzaktan destek, uzaktan erişim ve çevrimiçi toplantı özellikleri ile hepsi bir arada çözüm olarak öne çıkmaktadır. Şirketin ürün portföyü IT monitoring, veri yedekleme, anti malware ve web konferans çözümleri ile tamamlanmaktadır. TeamViewer 2014 yılında Permira bünyesine katılmıştır.

2005 yılında kurulan TeamViewer, bilgi teknolojisi sistemlerinin çevrimiçi iletişimi, uyumu ve uzaktan gözetimine yönelik üst düzey kaliteye sahip çözümlerin gelişimi ve dağıtımına odaklanmaktadır. Dünya genelinde 2 milyardan fazla kullanıcı, 45 milyondan fazla aynı anda bağlantı ve 30'dan fazla dil seçeneği ile TeamViewer dünyanın en popüler uzaktan kontrol ve çevrimiçi toplantı yazılımlarından biridir.

Bulut tabanlı kurumsal bağlantı platformu olan TeamViewer Tensor, güvenli, hızlı ve konumlar arasında anında bağlamanızı, izlemenizi ve çalıştırmanızı sağlayan TeamViewer IoT ve TeamViewer’ın artırılmış gerçeklik çözümü olan TeamViewer Pilot ile bağlantınızın diğer tarafını da görebilirsiniz. TeamViewer Uzaktan Yönetim ve Monitis ile portföyünü BT profesyonellerinin daha hızlı bir şekilde yönetmelerine, işbirliği yapmalarına, altyapılarını ve kullanıcılarını dünya çapında etkinleştirmelerine olanak tanıyan başarılı teknolojilerle genişletti.

  

  

Daha fazla bilgi için : teamviewer@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör