Ne aramak istersiniz?

Palo Alto Networks

Palo Alto Networks® öncü yeni nesil kurumsal güvenlik çözümleri sağlayıcısıdır. Palo Alto Networks’ün yenilikçi platformu servis sağlayıcıların, özel şirketlerin ve kamu kurumlarının bir taraftan uygulamaları güvenle etkinleştirmelerini sağlarken diğer taraftan da uygulama ve kullanıcı trafiği üzerinde tam kontrol ve izleme kabiliyeti sağlar. Yeni nesil güvenlik duvarı, yeni nesil hedefli saldırı koruması (Wildfire) ve yeni nesil uç nokta koruması (TRAPS) çözümleri ile Palo Alto Networks, kurumları bilinen ve bilinmeyen tüm saldırılara karşı koruyarak yeni teknoloji inisiyatiflerinin güvenle alınmasını temin eder. Kurumsal yönetim merkezlerinden şubelere, veri merkezlerinden mobil kullanıcılara, bulut bilişim çözümlerinden kablosuz altyapılara kadar birçok alanda 16.000’den fazla müşterisine hizmet veren Palo Alto Networks Türkiye’de de hızla büyümeye devam etmektedir. Palo Alto Networks yeni nesil güvenlik duvarı Gartner ve diğer bağımsız kuruluşlarca kurumsal ağ güvenliği alanında lider olarak tanınmaktadır.

Palo Alto Networks Siber Güvenlik Çözümleri ile Bt Önlemleri Tek Merkezde
Kurumsal siber güvenlik çözümleri ile kullanıcılar için 360 derece etkin hizmetler sunan Palo Alto Networks, veri güvenliğinin tam kapsamlı olarak sağlanması için ihtiyaç duyulan herşeyi tek merkezden sağlar. Yeni nesil kurumsal güvenlik çözümleri ile kullanıcılarının gereksinimlerine etkin olarak yanıt veren sistemlerde uygulama ve kullanıcı trafiği üzerinde tam bir hakimiyet sağlanır. Şirketi içeriden veya dışarıdan gelebilecek siber tehditlere karşı hazırlıklı hale getirirken, oluşabilecek sorunların öngörülerek etkin bir engellenmesini sağlar. Yeni nesil çözümleri ile geliştirilen siber saldırılara karşı uyun çözümlerinin üretilmesi, BT sistemlerinin tam kapsamlı korunması adına önemlidir. Palo Alto Networks, güvenlik duvarı, saldırı koruması, uç nokta koruması, kurumsal yönetim merkezlerinin kablosuz altyapılarının kurulması gibi farklı ihtiyaçlar için özgün çözümler üretir.

Palo Alto’nun Kullanıcılara Sunduğu İmkanlar
360 derece hizmet anlayışı ile kullanıcılarının ihtiyacı olan tüm donatıları tek bir merkezden sunan Palo Alto’nun hizmet kapsamı içinde ağ güvenliği, ağ yönetimi, bulut tabanlı iş sürekliliği, değişim ve konfigürasyon, dosya paylaşım ve yönetimi, e-posta güvenliği, güvenli dijital, çalışma alanı, güvenlik farkındalığı, güvenlik operasyon, güvenlik testi, iş sürekliliği, kimlik erişim ve yetki yönetimi, siber istihbarat yönetimi, tehdit ve zafiyet yönetimi ve uç nokta güvenliği gibi hizmetler bulunur. Son derece gelişmiş teknolojisi ile BT alanında çok daha fazla alana dokunan marka aynı zamanda uygulama güvenliği, uygulama sanallaştırma, veri güvenliği, web ve bulut güvenliği, yedekleme ve kurtarma, yeni nesil güvenlik duvarı, yönetişim risk ve uyumluluk yönetimi gibi konulara eğilir. Teknoloji inisiyatiflerinin güvene alınmasını sağlayan şirket, kullanıcılarını bilinen ve bilinmeyen tüm siber tehditlere karşı korur.

Kurumsal Güvenlik Alanında Lider
Kurumsal güvenlik alanında lider konumda olan Palo Alto Networks, 16 binden fazla müşterisine destek verir. Dünyanın birçok noktasında Palo Alto kalitesi ile tanışan şirketler, bilişim sistemlerinin etkin olarak korunmasına yardımcı olur. Danışanlarına sağladığı imkanlar ile uçtan uca güvenlik çözümlerini entegre eden marka, hem çalışanların hem de yöneticilerin bilim saldırılarına karşı duyduğu endişeyi tamamen ortadan kaldırır. Şirketlerin en hassas verilerinin korunmasını sağlarken, yenilikçi çözümleri ile kurumların ihtiyacı olan güvenlik sistemlerini tek merkezden yönetir.

Özelleştirilebilir BT Güvenlik Sistemleri
Özelleştirilebilir seçenekleriyle her sektörden ve her ölçekten firma için farklı bir program paketi hazırlayabilen Palo Alto Networks, bu özelliği ile ihtiyaçlarına tam olarak destek veriyor. Bulut tabanlı teknolojisi sayesinde bilgisayarlarda ve diğer cihazlarda yer kaplamadan destek verirken, BT uzmanlarının yenilikçi çözümleri ile kullanıcılarının bilgisayarlarında veri güvenlik açığı olmadan çalışmaları için ideal bir ortam hazırlıyor. Veri güvenliği sistem altyapısının kurulmasından kurumlara özel güvenlik duvarlarının oluşturulmasına kadar zengin bir hizmet gamına sahip olan Palo Alto Networks, global çaptaki binlerce müşterisi ile hizmet kalitesini sürekli olarak artırıyor.

     

 

Daha fazla bilgi için : paloalto@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör