Ne aramak istersiniz?

Nexthink

Uç noktalar ve uygulamalar üzerinde gerçek zamanlı analiz, anında iyileştirme, otomasyon ve çalışan geri bildirimlerinin benzersiz kombinasyonuyla, BT ekiplerinin modern dijital iş dünyası hedeflerini yerine getirmesine yardımcı olan Nexthink, Bilgi Teknolojileri maliyetini düşürmek ve dijital çalışan deneyimini iyileştirmek için tüm BT ekosisteminde görünürlük, müdahale ve etkileşim kurma yolu sağlar.

Bilgi Teknolojisi ekipleri dijital uygulamaların nasıl kullanıldığı ve bu uygulamaların üretkenliklerinin ölçümlenmesi konularında eksik kalabilmektedirler. Proaktif BT yaklaşımı için çalışan Nexthink Experience, BT ekiplerinin dijital çalışan deneyimini her an ölçmesine ve yönetmesine yardımcı olmak için dünyanın ilk Dijital Çalışan Deneyimi Yönetimi platformunu sunmaktadır.
Nexthink, cihazlar, uygulamalar, işletim sistemleri, konumlar ve organizasyon birimleri genelinde her çalışana ilişkin gerçek zamanlı, eyleme geçirilebilir bilgilerle merkezi deneyim merkeziniz haline gelir.

  

  

Daha fazla bilgi için : nexthink@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör