Ne aramak istersiniz?

Netscout Arbor

NETSCOUT, bilişim sektörünün öncelikli gereksinimleri olan “servislerin kesintisiz çalışması, beklenen performansta çalışması ve siber ataklara karşı korunmuş olması” çerçevesinde oluşturulmuş bütünleşik çözümler sunan bir şirkettir.

NETSCOUT’un Arbor markası altında sunduğu siber güvenlik çözüm portföyü 20 yılı aşkın bir deneyimi müşterilerinin hizmetine sunmakta, Siber Saldırılara ve DDoS ataklarına yönelik ürünleri ile kurumsal pazardan telekom operatörlerine ve gerektiğinde her ikisinin de ikinci seviye destek hizmeti konumundaki Arbor Cloud omurgasına kadar uzanan oldukça kapsamlı, bununla beraber birbirleri ile uyumlu ve tamamlayıcı olarak çalışan ürün ve hizmetlerden oluşmaktadır. Günümüzün en büyük tehditlerinden biri olan DDoS atakları ile mücadelede en önde yer alan Arbor portföyü, kurum içi koruma ile savunma görevindedir.

NETSCOUT’un NPM ve servis sürekliliği çözümleri ise sahip olduğu patentli ASI teknolojisi sayesinde oldukça verimli ve yönetilebilir bir model içinde verileri düzenli olarak yakalayıp analiz eder.

NETSCOUT’un amacı firmaları oluşabilecek risklerinden korumak, en zorlu performans ve güvenlik sorunlarını çözmelerine imkân sağlayarak bilgi işlem altyapısını oluşturan sistemlerin ve bunlara ilişkin servislerin sürekliliğini sağlamaktır. Pazar ve teknoloji liderliği, akıllı veri teknolojilerini, akıllı analitik ile birleştirmekle mümkün olmaktadır.

NETSCOUT, firmaların dijital dönüşüm süreçlerini kolaylaştırma ve güvence altına almaya yönelik çözümleri ile müşterileri için gerçek bir iş ortağı konumundadır.

Netscout Announces Latest Threat Intelligence Report

   

  

Daha fazla bilgi için : netscout@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör