Ne aramak istersiniz?

Juniper Networks

Yüksek performanslı ağ ve güvenlik teknolojilerinde dünyada lider konumda olan Juniper Networks, Türkiye'de 2004 yılından bu yana İstanbul'daki lokal ofisi ile faaliyet göstermektedir. Juniper Networks küçük, orta ve büyük ölçekli kurumsal firmalara ve servis sağlayıcılara sunduğu yüksek performanslı yönlendirici, anahtarlama ve güvenlik çözümleri ile uçtan uca çözüm sağlamaktadır. Juniper Networks, Türkiye'deki tüm servis sağlayıcıların altyapısında bulunmaktadır. Giderek artan pazar payı ile Türkiye ağ güvenlik pazarının liderleri arasındaki yerini her geçen gün güçlendirmektedir. Juniper Networks, yenilik ve gelişim odaklı şirketler ve organizasyonların etkin bir şekilde, artan taleplere hazırlıklı olmalarını ve farklılaşmanın sağladığı fırsatlardan maksimum seviyede yararlanabilmeleri için yüksek performanslı, uçtan uca network, güvenlik ve yönetim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilen bir altyapı sunmayı hedeflemektedir. Bu odaklanmanın özünde ölçeklendirilebilirlik, performans, güvenilirlikten taviz verilmemesi yatmaktadır.

Juniper Networks, kendi müşterilerinin "çözümü en zor" olarak değerlendirdiği sorunları çözme yaklaşımını benimsemiştir. Dünyaca saygın dış araştırma şirketlerinin değerlendirmelerinden çıkan sonuçlara göre Juniper Networks, yüksek performanslı networking klasmanında lider olarak tanınmaktadır. Ürünleri kapsamında en iyi IP yönlendirme, ethernet anahtarlama, entegre güvenlik ve uygulama hızlandırma çözümlerinin yanında, güçlü hizmet ve destek altyapısı ile Juniper Networks, ağ altyapısında yüksek performansın vazgeçilmez markasıdır. Juniper Networks ürünleri, uç noktadan ağ merkezine(core) kadar her boyuttaki ihtiyaca çözümler sunmakta, sürekliliğin yanısıra enerji ve yer tasarrufu sağlamaktadır.

Sınıfının En İyisi Ethernet Switchleri Juniper’da

Sınıfının en iyi ethernet switch cihazlarını sunan Juniper, uygulamalarında akıllı kablosuz sistem kullanıyor. Gelişmiş teknolojinin standartlarını belirleyen Juniper, switchler ile ağ yatırımlarının korunmasına büyük ölçüde katkıda bulunuyor. Yüksek yoğunluklu Ethernet geçişi sayesinde ağ ekonomisinin gelişimini sağlarken, bulut sınıfı ağ anahtarları ile cihazlarda yer kaplamadan yüksek oranda verimlilik elde ediyor. Yüksek kullanılabilirlik düzeyine sahip olan araçlar, en zorlu kurumsal servis sağlayıcılarının dahi veri ortamlarının ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılar. Sağladığı yüksek performanslı ve yoğunluklu platformlar sayesinde binlerce bağlantı noktasına ölçeklenen veri merkezi yapılarının oluşturulmasını sağlayan Juniper, farklı ihtiyaçlar ve farklı ölçekten firmalar için uygun çözümler sunar.

Juniper Networks İle Şirketlerin Siber Güvenliği Güvence Altında

Yapay zeka destekli yazılımları ile kurum ve kuruluşların siber güvenlik gereksinimlerine etkin çözümler sunan Juniper Networks, sunduğu otomasyon ve güvenlik sistemleri ile şirketlerin siber güvenliğini iç ve dış tehditlere karşı koruyor. Bulut ve servis sağlayıcı imkanları ile de danışanlarına tam kapsamlı hizmetler sunuyor. Her ölçekten firma için özelleştirilebilir güvenlik duvarı çözümleri sunan Juniper Networks, sadece firmalara değil, aynı zamanda servis sağlayıcılara da hizmet ağını ulaştırabiliyor. Türkiye üzerindeki servis sağlayıcıların tamamının altyapısında bulunan Juniper Networks, sunduğu hizmetlerle şirketlerin en hassas verilerinin korunmasını sağlarken diğer yandan çalışanların bilgisayarlarındaki veri güvenliğinin de etkin olarak korunmasına yardımcı olur.

Her Başarılı Siber Güvenliğin Ardında Juniper Networks Var

Amerika merkezli olan Juniper Networks, ağ donanımı alanında sektörünün öncüsüdür. VPN donanımından Switch’lere kadar geniş bir donanım gamında hizmet veren firma, her sektörden ve her ölçekten firmaya siber güvenlik çözümleri sunar. Yeni yazılım tanımlı ağ ürünleri geliştirmeye odaklanan marka, şirketlerin en hassas verilerinin korunmasına yardımcı olur. Juniper Networks, siber güvelik saldırılarından maruz kalınacak zarara oranla çok daha makul bütçelerle firmalar için etkin seçenekler sunar.

Yeni Nesil Wi-Fi Güvencesi Sistemi

Ethernet anahtarlama, IP yönlendirme, entegre güvenlik ve uygulama hizmetleri gibi özelleştirilebilir sistemler sunan Juniper, her ölçekteki ihtiyaçlar için uygun çözümler üretir. Uygulama yönetimi ve düzenleme, kimlik ve politika kontrolü, uçtan uca ağ hizmetleri, ağ işletim sistemi ve yazılım tanımlı ağ iletişimi hizmetler sunan marka; kurumsal, bulut ve servis sağlayıcı hizmetleri ile gereksinimlere uygun olarak özelleştirilebilir sistemler sunuyor. Ulaşım ağını her geçen gün büyüten marka, bünyesine kattığı Mist markasının AI Wi-Fi çözümleri ile internet bağlantıları için de ek güvenceler sunuyor. Manuel sorun giderme görevlerini otomatik kablosuz işlemlerle değiştiren Wi-Fi Güvencesi, ölçülebilir hizmet güvenliğinin elde edilmesini sağlar. Kullanıcı deneyimlerinde benzeri görülmeyen görünürlük oluşturmak adına işlev gören Wi-Fi Güvencesi sistemi ile istemci düzeyinde RRM ile ağ zekası oluşturan marka; iş hacmi, kapsama alanı, bağlanma süresi gibi temel kablosuz kriterler üzerinde hizmet düzeyi eşikleri ayarlamanıza olanak tanır.

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör