Ne aramak istersiniz?

F5 Networks

F5 Networks, kurulduğu 1996 yılından bugüne kadar Uygulama Dağıtım Ağı alanında teknoloji ve pazar liderliğini sürdürmektedir. Güvenlik, bulut ve mobilite trendlerinde ön sıralarda yer alan dünyanın ve Türkiye'nin en büyük firmaları, servis sağlayıcıları, finans ve eğitim kurumları, kamu kurumları ve tüketim markaları F5 Networks’ü tercih etmektedir. F5 Networks, Gartner raporunda Uygulama Dağıtım Ağı alanında, 10 yıldır aralıksız olarak en sağ üst köşede liderliğini sürdürmektedir.

F5 Networks; tüm kullanıcıların her yerden, her cihazdan en hızlı ve en güvenilir şekilde uygulamalara erişimini sağlamaktır. F5 Networks; ağınızı, uygulamalarınızı, fikri mülkiyet haklarınızı ve kullanıcılarınızı her yönden gelebilecek güvenlik tehditlerine karşı koruyarak riskleri en aza indirir. Sisteminizi kötü niyetli saldırganlardan, bilinçsiz iç kullanıcılarınızdan ve güvensiz ağlardan erişen mobil çalışanlarınızdan gelebilecek ataklara karşı korur.

F5 Networks BIG-IP çözümleri desteklediği teknolojiler ile geniş kapsamlı ağ, uygulama görünürlüğü, esnekliği ve kontrolü sağlayarak, operasyonlarınızı veri merkezinden bulut ortamına yaymanıza imkan verir. Bağımsız güvenlik sertifikasyon kurumu ICSA tarafından firewall sertifikası ile donatılan BIG-IP çözümleri;"Yük Dengeleme" (LTM), "DNS Güvenliği" (DNSSEC), " Gelişmiş Web Uygulama Güvenlik Duvarı" (AWAF) , "Gelişmiş Veri Merkezi Güvenlik Duvarı”(AFM), "Güvenli Erişim Politika Yönetimi – SSL VPN" (APM), "Uygulama Hızlandırma" (AAM),"Fraud Koruma"(WebSafe), "DDoS Koruma Servisi"(Silverline), "DDoS Hybrid Defender" ( Dedike DDoS Koruma Platformu ) ve "SSL Orchestrator" ( Dedike SSL İzleme Platformu ) ile kurumların değişen ihtiyaçlarına hızlı, etkili ve güvenliği arttıran çözümler sunar.

F5 Networks, dünya standartlarında geniş kapsamlı destek servislerine sahiptir. F5 Networks DevCentralTM forumu, F5 Networks’ün çevrimiçi teknik ekibi, 223.000’e yakın sistem mühendisi, güvenlik uzmanı ve uygulama geliştirici üyesi ile kodlama, konfigürasyon, teknik konuşmalar, videolar, makaleler ve her türlü tecrübe aktarımı için dev bir kaynaktır.

Prolink ile F5 Networks iş ortaklığı 2004 yılından bu yana devam etmektedir.

Deneyimli kanal yöneticileri sayesinde iş ortakları ile kurmuş olduğu iyi ilişkilerini, Network ve Güvenlik sektöründe tecrübeli teknik ekibi ile danışmanlık ve eğitim alanlarında destekleyerek güçlü bir kanal yapısı oluşturmuştur. Müşteri memnuniyetini ve servis kalitesini en üst düzeyde sunmayı prensip edinmiş Türkiye'deki yetkili F5 Networks distribütörüdür.

F5 Networks Gizlilik Politikasını okumak için lütfen tıklayınız.

  

 


Daha fazla bilgi için : f5@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör