Ne aramak istersiniz?

ExtraHop

ExtraHop, zayıflatılamayan, alt edilemeyen veya aldatılamayan güvenlikle gelişmiş tehditleri durdurma görevindedir. İş hızı ve ölçeğinde ağ zekasının gücünden yararlanmanın temelde yeni bir yolunu yaratan ExtraHop'un Dinamik siber savunma platformu Reveal(x) 360, kurumların gelişmiş tehditleri, işlerini tehlikeye atmadan önce tespit etmelerine ve tehditlere karşılık vermelerine yardımcı olur. ExtraHop bulut ölçeğinde yapay zekayı her gün petabaytlarca veri trafiğine uygulayarak tüm altyapı, iş yükleri ve uçuş halindeki veriler genelinde hat hızında şifre çözme ve davranış analizi gerçekleştirir. ExtraHop'un tam görünürlüğü ile kurumlar, kötü niyetli davranışları tespit edebilir, gelişmiş tehditleri yakalayabilir ve olayları adli olarak güvenle araştırabilir. ExtraHop, işinizi korumak ve ileriye taşımak arasında seçim yapmak zorunda kalmayacağınız güvenliği size sağlar.

  

  

Daha fazla bilgi için : extrahop@prolink.com.tr

Ürünler

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör