Ne aramak istersiniz?

Delinea

Delinea, modern ve hibrit işletmeler için öncü bir Özel Erişim Yönetimi  (PAM) çözümü sunan lider bir sağlayıcıdır.

Görünmez Güvenlik: Misyonu

Delinea’nın misyonu, kullanıcılar için görünmez ve sorunsuz çalışan bir güvenlik sağlamakla birlikte, IT ve güvenlik ekiplerine aşırı karmaşıklık yaratmadan gelişmiş ayrıcalıklı erişim kontrollerini sunmaktır. Delinea sınırları net bir şekilde tanımlayarak iç ve dış tehditleri uzak tutuyor ve Zero Trust prensiplerine dayanarak kimlik doğrulama ve yetkilendirme süreçlerini hızlandırıyor.

Delinea Platformu: Güvenlikte Yenilikçi Adımlar

Delinea Platformu, PAM'ı sıradan bir güvenlik önlemi olmaktan çıkarıp, organizasyonunuzun en kritik hibrit bulut altyapısına ve hassas verilerine erişimi kontrol etme ve yetkilendirme konusunda çığır açıyor. Bu sayede riskleri azaltıyor, uyumluluğu sağlıyor ve güvenliği basitleştiriyor.

Güvenliğin Kalbinde: İnteraktif Sınırlar

Delinea çözümleriyle güvenliği karmaşık ve zorlu süreçlerden arındırıyor. Her kullanıcı ayrıcalıklı bir kullanıcı olarak benimseniyor. Kullanıcıların, yöneticilerin aşırı karmaşıklık olmaksızın ayrıcalıklı erişim kontrollerine sahip olmaları istendiğinde, Delinea onlara sorunsuz ve güvenli erişim sunuyor.

Her İhtiyaca Uygun Çözümler: Esneklik ve Büyüme

Delinea'nın çözümleri, bulut tabanlı veya yerel olarak olsun, hızla uyarlanabilir, büyüme için ölçeklenebilir ve PAM olgunluğuna bakılmaksızın her ölçekte ve sektördeki organizasyonları güvence altına alacak kadar güçlüdür.

Delinea ile Ayrıcalıklı Erişim Daha Erişilebilir

Delinea, küçük işletmelerden küresel kuruluşlara kadar hak ettiğiniz dijital özgürlüğü herkese sunar. Ayrıcalıklı erişim, Delinea ile daha erişilebilir ve güvenli hale gelir.

Delinea ile güvenlikte bir adım öne geçin, ayrıcalıklı erişimde dönüşümü yaşayın!

   
  
Daha fazla bilgi için : delinea@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör