Ne aramak istersiniz?

Crowdstrike

CrowdStrike bulut tabanlı uç nokta korumasında liderdir. Yeni nesil AntiVirus (AV), uç nokta tespiti ve yanıtı (EDR) ve 7/24 yönetilen avcılık hizmetini bir araya getiren ilk ve tek şirket olarak uç nokta güvenlik pazarında devrim yaratmıştır. Günümüzde, çoğu kuruluş eski antivirüslerini (AV) değiştirmek istemektedir.  CrowdStrike, yeni nesil tehdit önleme teknolojilerini şekillendirmede dünya bilişim sektörüne liderlik etmektedir.

CrowdStrike Falcon® platformunun tek ajan mimarisi, bulut ölçeğinde yapay zekadan (AI) yararlanır ve şirket genelinde gerçek zamanlı koruma ve görünürlük sağlar, böylece ağdaki veya ağın uç noktalarına yönelik saldırıları önler. CrowdStrike Threat Graph® ve CrowdStrike Falcon korelasyonu; gerçek zamanlı olarak haftada 3 trilyondan fazla uç nokta ile ilgili olayı ilişkilendirerek, dünyanın en gelişmiş veri platformlarından birini beslemektedir.

En büyük farklılıklarından biri, Falcon platformunu diğer bazı rekabetçi çözümler gibi haftalar veya aylar yerine saatler içinde kullanıma sunabilmesidir. Bu nedenle, son kullanıcı için herhangi bir kesinti olmaksızın benzersiz ölçeklenebilirlik, anında değerleme süresi, daha hızlı algılama ve yanıt sürelerinden yararlanabilir.

Dünyanın sayılı büyük şirketleri Crowdstike’a güvenmektedir. Bu kuruluşların başında, Fortune 100 şirketleri, global organizasyonlar, kurumsal bankalar, sağlık hizmeti veren kuruluşlar ve enerji sektöründeki şirketler gelmektedir.

             

  

Daha fazla bilgi için : crowdstrike@prolink.com.tr

Ürünler

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör