Ne aramak istersiniz?

Blackberry

BlackBerry, dünya çapındaki işletmelere ve hükümetlere akıllı güvenlik yazılımı ve hizmetleri sağlamaktadır. Bugün BlackBerry, 195 milyondan fazla araç dahil olmak üzere 500 milyondan fazla uç noktayı güvence altına alıyor. Merkezi Waterloo, Ontario'da bulunan BlackBerry, siber güvenlik, güvenlik ve veri gizliliği çözümleri alanlarında yenilikçi çözümler sunmak için yapay zeka ve makine öğreniminden yararlanıyor ve uç nokta güvenlik yönetimi, şifreleme ve gömülü sistemler alanlarında lider konumda bulunuyor. BlackBerry, tek bir platform üzerinden akıllı uç noktaların kurum içinde nasıl dağıtıldığının güvence altına alınmasında, yönetilmesinde ve optimize edilmesinde öncü olmakta ve müşterilerinin tüm endüstrileri yeniden şekillendirecek teknolojik gelişimelerin her zaman önünde kalmasını sağlamaktadır.

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör