Ne aramak istersiniz?

Trellix

2022 yılında McAfee Enterprise ve FireEye güçlerini birleştirerek, Trellix adı altında yeni bir şirket olarak ortaya çıktı. Trellix markası, günümüz siber ortamının maruz kaldığı tehditlere karşı duyulan ihtiyaçlara doğrudan uyum sağlayan ve siber güvenliğin geleceğini tanımlayan bir marka vaadediyor

Trellix, FireEye ve McAfee Enterprise'ın entegre portföyünden yararlanan bir XDR ekosistemi sunmaya odaklanmıştır. Şirketin yeni markası ve marka vaadi, yaşayan güvenlik çözümü ile dayanıklı ve kendine güvenen organizasyonlar inşa etmek – öğrenen ve uyum sağlayan güvenlik teknolojisi ile kurumların operasyonlarını en gelişmiş tehdit aktörlerinden korumak ve kuruluşların gelişmesini sağlamaktır.

Trellix markası, alanında öncü iki firmanın en iyi çözümlerini ve yeteneklerini biraraya getirmiştir. Trellix, gelişmiş algılama, müdahale ve iyileştirme ile tüm kuruluşların DNA'larında yerleşik bir güvenliğe sahip olmasını sağlamak için yeni bir yaklaşım sunmaktadır.

Trellix XDR, çeşitli ve büyük ölçekli sensör ağı aracılığıyla geliştirilen tehdit istihbaratı özelliğini kullanarak kurumların dijital deneyimlerini siber tehditlere karşı güvence altına alan eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Kurumsal ve kamu müşteri veri tabanları genelinde bir milyardan fazla sensörden gelen tehdit istihbaratına dayalı makine öğrenimi ve gelişmiş telemetriden yararlanan yapay zeka, sürekli olarak yeni çözümler sunar. Siber güvenlik için açık, birlikte çalışabilir bir platform sunarak kurumların operasyonlarını korumak için ihtiyaç duydukları teknolojileri uygulamalarına olanak sağlar.

Yaşayan güvenlik, çok çeşitli tehdit sensörleri ve yeteneklerin birbirine bağlanması yoluyla kuruluşları daha dirençli hale getirir, böylece operasyonlarının korunduğunu bilirler. Yerel ve açıktır, yani kuruluşunuz için en uygun şekilde yapılandırılmış canlı bir BT ekosistemini güvenle yönetebilirsiniz. Yaşayan güvenlik aynı zamanda uzman tavsiyesi, yardım ve otomasyonun en uygun karışımından yararlanır, böylece güvenlik ekipleri olaylar meydana geldiğinde daha etkili ve verimli olur.

  

  

Daha fazla bilgi için trellix@prolink.com.tr

Ürünler

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör