Ne aramak istersiniz?

Skyhigh

Skyhigh Security, bulut teknolojisiyle yeniden şekillenen dünyamızda insanların verilerini korumak için hala aynı eski yaklaşımı kullanması nedeniyle oluşturuldu. Bulutun vaadi BT'nin yükünü hafifletmek olsa da, güvenlik çözümleri bu değişime ayak uyduramadı. Skyhigh’a göre tüm dünyada bulut teknolojisini kullanmak ne kadar kolaysa, verilerimizi korumak da okadar kolay olmalıdır.

Skyhigh, bulutun potansiyelini ilk fark edenlerden biriydi ve bu yeni hibrit dünyada verileri korumanın tamamen yeni bir yaklaşım gerektirdiğini biliyordu. Skyhigh, web'inizi yönetmeyi, veri politikalarınızı birleştirmeyi, oluşturmayı ve uygulamayı kolaylaştırır ve tüm altyapılarınızda görünürlük sağlamak için size tek bir konsol sunar.

Skyhigh, veri erişiminin ötesine geçer ve veri kullanımına odaklanır; web ve bulut kullanımını güvence altına alarak, uzaktaki çalışanları bağlayıp güvenceye alarak, hassas bilgileri tanımlayıp koruyarak ve riskleri tespit edip azaltarak kuruluşların güvenliklerinden ödün vermeden herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yerden işbirliği yapmasına olanak tanır.

 

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör