Ne aramak istersiniz?

Skybox Security

2002 yılında kurulan Skybox® Security, 50'den fazla ülkede 500'den fazla işletmeden oluşan uluslararası müşteri tabanına hizmet veren dünya çapında satış ve destek ekiplerine sahip dünya liderleri arasında bulunan bir teknoloji şirketidir. Skybox yazılımları analitik verileri kullanarak firmanız için ortaya çıkabilecek riskleri önceliklendirir ve bu riskleri en iyi şekilde yönetmek için aksiyon planı önerir. Bu yetenekler, fiziksel, sanal, bulut ve operasyonel teknoloji platformlarında da dahil olmak üzere oldukça geniş ve karmaşık ağlara yayılır. Skybox , 150'den fazla ağ ve güvenlik teknolojisiyle entegre bir şekilde çalışarak, şirketlerin, yanlış yapılandırılmış cihazlar ve kural ihlalleri gibi saldırganların bulabileceği ve yararlanabileceği güvenlik risklerinin yanı sıra düzeltilmemiş güvenlik açıklarını da azaltmalarına olanak tanır.

Skybox, ağ, güvenlik duvarı, güvenlik açığı yönetimi ve değişiklik yönetimi gibi çözümlerde kendi platformu üzerinden hizmet vermektedir. Skybox, güvenlik risk yönetimi çözümleri ile; ağ güvenlik açıkları, performans analizi, firewall konfigürasyon hataları, What-if senaryoları, atak eskalasyon analizi, varlıklar ve grupları üzerinde zayıflık analizleri ve bunların tehdit mekanizmaları ile ilişkilendirerek olay öncesi siber risk metriklerinin hesaplanması ve ortaya çıkartılmasında yardımcı olmaktadır.

Skybox ürünlerine 23 yıllık tecrübesiyle Prolink güvencesiyle sahip olabilir, bilgi güvenliği teknolojileri alanında deneyimli satış ve yetkin teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

  

  

Daha fazla bilgi için : skybox@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör