Ne aramak istersiniz?

Mandiant

Mandiant, her kuruluşu siber tehditlere karşı güvenli hale getirme ve tehditlere hazır olduklarından emin olma misyonunu üstlenmiş bir güvenlik firmasıdır. Sektör lideri uzmanlık, istihbarat ve yenilikçi teknolojiyle desteklenen dinamik siber savunma çözümleri sunmaktadır. Siber güvenliğin ön saflarında kazandığı tehdit istihbaratı ve uzmanlık alanıyla dünya çapındaki şirketler, hükümetler ve kanun uygulayıcı kurumlar tarafından pazar lideri olarak kabul edilmektedir

Teknoloji Odaklı Güven

Mandiant, en yüksek profilli siber güvenlik olayları için eşsiz istihbarat ve müdahale uzmanlığıyla dünya çapında kamu ve özel kuruluşlara ve kritik altyapıya erken tehdit öngörüleri sağlar. Yönetilen hizmetler desteğiyle sunulan ve Mandiant Intel Grid tarafından desteklenen Mandiant Advantage SaaS platformu, güvenlik programlarını ölçme, optimize etme ve sürekli iyileştirme yeteneği sunar.

Ölçeklenebilir, Kontroller-Agnostik Güvenlik

Yönetilen seçeneklerle sunulan Mandiant Advantage SaaS platformu, her büyüklükteki kuruluşa eyleme geçirilebilir zeka, uyarı triyaj otomasyonu ve titizlikle kodlanmış uzmanlığı sunar. Kurumlar hangi kontrolleri kullanırlarsa kullansınlar, güvenlik yatırımlarını yaparken daha az harcama yapmalarını sağlarken, personellerinin daha etkin olmasına yardımcı olur.

İstihbarat İçeren İnovasyonlar

Mandiant, mevcut en kapsamlı tehdit etkinliği kitaplığını oluşturmak için makine, ihlal, saldırgan ve operasyonel zekayı birleştiren saldırı yaşam döngüsüne ilişkin benzersiz bir dinamik görünüme sahiptir. Küresel saldırgan davranışına ilişkin derin anlayışı, tüm çözümlerini destekleyen Mandiant Intel Grid'e entegre edilmiştir.

Gerçek Dünya Uzmanlığı ile Güçlendirme

Mandiantın tüm teklifleri, 26 ülkede konuşlanmış tehdit araştırmacıları, tersine mühendisleri, istihbarat analistleri ve olay müdahale ekiplerinin eşsiz deneyimi ve bilgisi ile desteklenmektedir. Mandiant uzmanları, tehdit ortamının haritasını çıkararak, en karmaşık ihlallerle mücadele eder ve müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için en son teknoloji ile aktif olarak çalışarak dünya çapında siber güvenliğin ön saflarında hizmet verirler.

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör