Ne aramak istersiniz?

Gigamon

Gigamon (NYSE: GIMO), fiziksel ve sanal ağ trafiğine aktif olarak visibility - görünürlük, daha güçlü güvenlik ve üstün performans sağlar. Gigamon'un Visibility Fabric ™ ve GigaSECURE®, sektörün ilk Security Delivery Platform - Güvenlik Dağıtım Platformu, kurumsal işletmeler, kamu sektörü ve servis sağlayıcı ağlarındaki güvenlik, ağ ve uygulama performans yönetimi çözümlerinin daha verimli çalışmasını sağlamak için gelişmiş istihbarat sağlıyor.

Veri hacmi büyüdükçe tehditler daha sofistike hale gelir, ağ hızları artar, araçlar giderek aşırı yüklenmiş olur ve yüzde yüz görünürlük her zamankinden daha kritik hale gelir. Gigamon saf güvenlik veya izleme araçlarının yerini almazken, teknolojisi sayesinde bu araçları görevlerini daha iyi yapar hale getirir: daha iyi izleme, daha çok tespit, daha hızlı yanıtlama, analiz etme ve koruma sağlar.

Gigamon, üretim ortamlarının performansını veya kararlılığını etkilemeksizin trafiğe eşsiz bir görünürlük kazandırmaktadır. Trafik görünürlüğü için GigaVUE ve trafik manipülasyonu için GigaSMART ile, GigaSECURE Güvenlik Dağıtım Platformu sayesinde, yönetim izleme ve güvenlik aygıtlarına doğru zamanda doğru trafiği filtreleyerek ve besleyerek, performansı optimize eder, kör noktaları ortadan kaldırır ve false pozitif’leri azaltır.

Gigamon, Fortune 100'ün dörtte üçünden fazlası, Fortune 500'ün yarısından fazlası ve en büyük 10 servis sağlayıcıdan yedisinde kullanılmaktadır.

  

  

Daha fazla bilgi için : gigamon@prolink.com.tr

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör