Ne aramak istersiniz?

Aruba a Hewlett Packard Enterprise Company

Hewlett Packard Enterprise 75 yılı aşkın süredir sektörde yeniliklerin öncüsü olmuştur. Geniş ürün portföyü ve küresel araştırma geliştirme kapasitesi ile işletmelere yeni teknolojiler için yol haritası çizmelerinde yardımcı olmakta ve işletmeleri geleneksel BT yönetimi ve teknolojilerinden, geleceğin yönetim yaklaşımları ve teknolojilerine taşımaktadır.

Flex Network Mimarisi ve teknolojileri ile ağ teknolojileri konusunda her ölçekteki işletmelerin kampüs, uzak ofis ve veri merkezi ihtiyaçlarına ölçeklenebilir, güvenli ve yüksek performanslı ağ çözümler sunarken, açık ve endüstri standartlarına dayalı teknolojiler ile işletmelerin kendi iş ihtiyaçları için en iyi çözümü seçebilmelerine olanak sağlamaktadır.

Bir Hewlett Packard Enterprise şirketi olan Aruba, kurumlara yönelik yeni-nesil güvenli kablolu ve kablosuz ağ erişim çözümlerinde lider üreticidir. Şirket, kablosuz erişim noktaları, merkezi yönetim donanımları, yeni nesil cihazlar için güvenli ve kontrollü ağ erişim (NAC) çözümü, yeni nesil kullanıcı analiz ve konum servisleri çözümü, yeni nesil anahtarlar ve bu sistem üzerinde çalışacak işletim sistemi sunmaktadır.

Patentli Client-Match roaming mekanizması, kullanıcıların en doğru access point’lere bağlanma kararının kullanıcılar tarafından değil sistem tarafından verilmesini sağlar.

Aruba’nın kurumlara yönelik misafir ağ erişimi ve NAC çözümü ClearPass ile kullanıcılar, kendilerine ait cihazları IT ekiplerinin desteğine ihtiyaç duymaksızın, bir web sayfası aracılığı ile kurum ağına güvenli bir şekilde otomatik olarak dahil edebilirler.

Aruba’nın üretici bağımsız Airwave çözümü ile tüm Aruba altyapısı ve diğer üreticilere ait network cihazları merkezi olarak https://www.arubanetworks.com/ gerçek zamanlı izlenebilir, yönetilebilir ve arşivleme özelliği sayesinde yıllar bazında raporlanabilir.

  

  

Daha fazla bilgi için aruba@prolink.com.tr

Ürünler

Çözümlerimiz

Veri Güvenliği

Şirketlerin veri güvenliğini bir bütün olarak sağlaması önemlidir. Hem şirketler hem de kullanıcılar için son derece önemli olan veri güvenliğinin sağlanması

Çözümü Gör

Veri İletişim Ağları

Cihaz veya yazılımlarında oluşturulacak olan politikalar ile etkin bir şekilde sağlanabilir

Çözümü Gör

Yedekleme ve Depolama

Kontroller en dış katmanda şirket kaynaklarına kontrollü erişimlerin sağlanması ile başlamalı yine bu bağlamda kaynakların efektif olarak kullanılmasına katkı sağlamalıdır.

Çözümü Gör