İnsan Kaynakları Vizyonumuz ve Politikamız | Prolink

İnsan Kaynakları Vizyonumuz ve Politikamız

Neden Prolink?

Yenilikçiliği ve farklılığı ilke edinen şirketimiz tüm çalışanlarıyla birlikte PROLINK çatısı altında büyük bir ailedir. Takım çalışması bizim en büyük gücümüzdür.

Bütün çalışanlarımızı ortak ve temel değerlerimiz olarak görüyoruz. Sizlerle birlikte şirketimizi şimdi ve gelecekte daha güçlü yapabiliriz. Büyük yolculuklar güçlü ve emin adımlarla başlar. Sizlerle bu yolculuğa çıkmaya hazırız.

İK Vizyonumuz ve Politikamız

Doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek ve başarının ödüllendirildiği, mutlu çalışanlara sahip bir kuruluş olmaktır.

Uygulamalarımız

Seçme ve Yerleştirme Süreci

PROLİNK başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz PROLINK değer ve davranış Kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri karşılayan adaylardır.

İşe Alım Sürecinde Karşılaşabileceğiniz Uygulamalar

- Yetkinlik Bazlı Mülakatlar
- Grup mülakatları
- Yabancı Dil Test Uygulamaları
- Davranış ve Genel Yetenek Testleri
- Araç sürüş Test Uygulamaları

Temel Yetkinlikler

- Dürüstlük
- Yenilikçi/Yaratıcılık
- Liderlik
- Sonuç Odaklılık
- Girişkenlik/Kararlılık
- Güçlü İletişim Becerileri
- Pozitif Yaklaşım ve Olumlu İş İlişkileri Oluşturmak

Kariyer Gelişimi

Kariyer Gelişimi, uzun dönemli stratejilerimize ve hedeflerimize ulaşabilmek için çalışanlarımızı geliştirebileceğimiz devamlı bir süreçtir.

Performans Yönetimi

Hedeflerimizi ve önceliklerimizi belirleyebilmemiz, hedeflerimize odaklanarak ileriye yönelik plan ve projelerimizde başarılı olabilmemize olanak sağlamaktadır. Hedef ve sonuç odaklı çalışılan şirketimizde, hedefleri çalışanlar ile paylaşılarak tüm çalışanlarımızın ortak bir hedefe koşması amaçlanmaktadır.

Eğitimler

Kadroların ihtiyaçlarına göre yurtiçi ve yurtdışında sağladığımız farklı eğitim olanakları, kısa/uzun süreli rotasyonlar ve çeşitli projeler ile çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini desteklemektir.

Çünkü biz, PROLİNK ‘e ancak ve ancak insanların değer kattığına inanıyoruz.

Açık Pozisyonlar

- Kariyer.net üzerindeki açık pozisyonlarımız için tıklayınız. kariyer
- Yenibiris.com üzerindeki açık pozisyonlarımız için tıklayınız. yenibiris

Genel Başvurular

Başvurularınız için insankaynaklari@prolink.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.