Gemalto | Prolink

Gemalto

Gemalto

Gemalto, digital güvenlikte dünya lideridir.​ 49 ülkede 14.000 çalışanı ile hizmet vermektedir. Sunmuş olduğu yenilikçi ve öncü şifreleme çözümleri ile veri iletişiminin yaşamsal döngüsünde yer alan tüm noktalarda güvenliği sağlamakla birlikte, bu güvenliğin en kolay ve kullanılabilir hale getirilmesi için vizyoner çözümler geliştirmektedir. 

"Secure the breach" sloganı ile yola çıkan Gemalto, sisteminiz atak aldığında kritik verinizi her nerede olursa olsun sunduğu uçtan uca güvenlik çözümleri ile korumayı garanti eder. Çoklu faktör kullanıcı doğrulama konusunda tartışmasız lider olan Gemalto, hem tek kullanımlık şifre (OTP), hem de sertifika tabanlı doğrulama (PKl) tarafında öncü ve inovatif çözümler sunar. Yeni nesil kullanıcı doğrulama hizmeti SAS sayesinde farklı sistemlere erişim, tek bir noktadan yönetilebilir, hatta kullanıcılara da çeşitli haklar tanınarak yönetimsel çeşitli zorlukları aşılabilmektedir. Özellikle finans sektöründe tercih edilen donanımsal güvenlik modülü (HSM) ürün ailesi, elektronik imzalama, uygulama güvenliği ve EFT işlem güvenliği konusunda performans, maliyet ve kullanım kolaylığı açısından ilk tercih olmaktadır. Uygulama ve veritabanı üzerinde güvenlik standartlarının sağlanması amacıyla şifreleme çözümleri sunan KeySecure ailesi, geniş uyumluluk seçenekleri ve yüksek performansı ile hassas verilerin korunmasında başrol oynar. 

Prolink, 2008 yılında Safenet distribütörü oldu. 2015 yılında Gemalto, Safenet ürün ailesini satın alarak iki firmanın birleşmesi gerçekleşti. Bu birleşme sonrası, Gemalto Safenet ürün ailesi ile Prolink iş birlikteliği büyüyerek devam etmektedir. Deneyimli kanal yöneticileri sayesinde iş ortakları ile kurmuş olduğu iyi ilişkilerini, Network ve Güvenlik sektöründe tecrübeli teknik ekibi ile danışmanlık ve eğitim alanlarında destekleyerek güçlü bir kanal yapısı oluşturmuştur. Müşteri memnuniyetini ve servis kalitesini en üst düzeyde sunmayı prensip edinmiş ​Türkiye'deki ​yetkili Gemalto Safenet distribütörüdür. 

Gemalto Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin